Черговий вантаж надано в рамках акції Solidarität Ukraine надійшов до Тульчинської громади

Дата: 09.02.2024 17:11

Фото без описуСьогодні, 9 лютого 2024 року, КНП «Тульчинська центральна районна лікарня» Тульчинської міської ради отримала гуманітарну допомогу з Німеччини

Черговий вантаж надано в рамках акції Solidarität Ukraine, яку започаткували у лютому 2022 року, з початком повномасштабного вторгнення.

Акція об'єднала громади округу Вайльгайм-Шонгау та міських голів: Werner Grünbauer, Martin Pape, Georg Malterer, Markus Bader, які систематично продовжують надавати посильну допомогу Тульчинській громаді. Під час візитів у Німеччину міський голова Валерій Весняний розповідав колегам про важливість створення відділення реабілітації в нашій лікарні, і про обладнання необхідне для його функціонування.

Завдяки співпраці в грудні 2023 року лікарня отримала необхідні засоби та медичне обладнання, яким вже користуються пацієнти реабілітаційного відділення.

І допомога, яка надійшла сьогодні також спрямована на наповнення відділення реабілітації, відділення реанімації та інших відділень лікарні: ліжка, меблі, матраци, милиці, медичний захисний одяг, дезінфекційні засоби, інше.

Від усієї Тульчинської громади висловлюємо щиру вдячність німецьким громадам за небайдужість та постійну підтримку громади!

Також дякуємо волонтерам Мирославі та Феліксу Schimke-Klubuk за організацію, турботу, підтримку та допомогу!

За доставку вантажу дякуємо ТОВ «Тульчинмʼясо» та директору Наталії Кудельській! Також вдячні водію Юрію Самойленко, за оперативну доставку вантажу.

Сподіваємось на подальшу плідну співпрацю.

🇺🇦Слава Україні!
🇩🇪Ehre sei Deutschland!