Участь в онлайн нараді Департаменту охорони здоров’я Вінницької ОДА
Дата: 12.02.2024 14:43
Кількість переглядів: 116
09 лютого 2024 року в онлайн нараді Департаменту охорони здоров’я Вінницької ОДА взяли участь 55 медичних працівників та керівників закладів освіти Тульчинської громади.
Спеціалісти Департаменту загострили увагу присутніх на особливостях перебігу небезпечної інфекційної хвороби- кір, лікуванні та догляду за такими хворими, профілактиці проти хвороби.
Про протиепідемічні заходи проти кору у закладах освіти громади вела мову Кошелап С.В., заступник начальника відділу освіти, молоді та спорту Тульчинської міської ради.
Перед керівниками та медичними працівниками закладів дошкільної та загальної середньої освіти поставлена вимога проаналізувати наявність щеплень у дітей.
Проблема серйозна, але маємо попередити спалахи інфекції.