Дата: 13.02.2024 17:34

Засідання комісії з розгляду питань щодо надання компенсації за пошкоджені/знищені об’єкти нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією Російської Федерації проти України.

Дата проведення – 19.02.2024 року

Час проведення – 10-00 год.

Місце проведення – Вінницька обл., м.Тульчин, вул.Миколи Леонтовича,1 ( ІІІ поверх, конференц -зал адміністративної будівлі Тульчинської міської ради)

1. Продовження розгляду заяв про надання компенсації за пошкоджені об’єкти нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією Російської Федерації проти України на території Тульчинської міської територіальної громади.

(доповідач голова комісії - Алла ПОВАЛЯЄВА).

1. Про встановлення наявності/відсутності підстав для отримання компенсації за пошкоджені об’єкти нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією Російської Федерації проти України.

(доповідачі: голова комісії - Алла ПОВАЛЯЄВА та член комісії -  Наталія ТРАЧЕНКО).

1. Про визначення розміру компенсації за пошкоджені об’єкти нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією Російської Федерації проти України заявників відповідно до актів комісійного обстеження об’єкта, пошкодженого внаслідок збройної агресії Російської Федерації.

(доповідач член комісії, заступник голови комісії з обстеження та фіксації пошкодження або знищення окремих категорій об’єктів нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених військовою агресією російської федерації на території Тульчинської міської територіальної громади - Микола ШЕВЧУК)

1. Про прийняття рішення про надання/відмову в наданні компенсації за пошкоджені об’єкти нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією Російської Федерації проти України із зазначенням способу надання та розміру компенсації відповідно до Порядку надання компенсації за пошкоджені  об’єкти нерухомого майна, затвердженого Кабінетом Міністрів України

(за результатами відкритого голосування членів комісії).

1. Про підготовку проекту рішення комісії з розгляду питань щодо надання компенсації за пошкоджені/знищені об’єкти нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією Російської Федерації проти України з подальшим затвердженням на засіданні виконавчого комітету Тульчинської міської ради

(доповідач голова комісії - Алла ПОВАЛЯЄВА).