«На щиті» повертається додому молодий воїн з Кирнасівки

Дата: 15.02.2024 16:33

Щодня через війну, розпочату кремлівською ордою, Україна втрачає своїх найкращих синів і доньок… Від рук російських агресорів загинув 24-річний КОРОПІЙ Вадим Михайлович.

Вадим Михайлович народився 10 листопада 1999 року. Навчався в Кирнасівській школі, пізніше у Вінницькому кооперативному інституті на факультеті харчових технологій.

Солдат Коропій Вадим Михайлович служив гранатометником 3 механізованого відділу 3 механізованого взводу механізованої роти.

07 лютого 2024 року наш захисник під час виконання бойових завдань поблизу н.п. Первомайське, Донецької області отримав тяжкі поранення та був евакуйований до КП «Дніпропетровська обласна клінічна лікарня імені І.І.Мечнікова».

Його юне життя обірвалося 14 лютого 2024 року…

Жодними словами не втамувати пекучий біль та не загоїти рани батьків, рідних та близьких.

Тульчинська міська рада висловлює щирі співчуття родині та усім близьким Героя. Він назавжди залишиться у наших серцях мужнім захисником, який щиро любив Батьківщину.

Вічна пам'ять та Слава Героям України!