Дата: 14.02.2024 16:39

Ще одного військового, справжнього патріота України, відважного бійця, жителя міста Тульчина нагородили відзнакою «Золотий хрест».

Високу нагороду отримав Андрій Петрович Щур. До повномасштабного вторгнення захисник працював у КП «Тульчинводоканал», потім вступив до лав Збройних Сил України, щоб стати на захист Батьківщини та своїх рідних від російського окупанта.

Підрозділ, в якому служить наш земляк перебуває у безпосередній близькості до передових ворожих позицій в одному з найзапекліших місць України.

Наказ про відзначення “Золотим хрестом” Андрія Петровича Валерій Залужний підписав 29 грудня 2023 року.

“Золотим хрестом” нагороджують військових Збройних сил України за сумлінне та успішне виконання бойових завдань, за високі показники бойової підготовки. Крім того, цією нагородою відзначають людей, які вчинили героїчні та визначні вчинки на війні.

Доблесть і мужність українських Воїнів, вселяє у наші серця віру в Перемогу.

Дякуємо за службу, захист, героїзм, стійкість та рішучість при виконанні військового обов'язку.

Пишаємося нашим земляком та бажаємо якнайшвидше повернутися додому з Перемогою!