Засідання 60 (позачергової) сесії Тульчинської міської ради 8 скликання

Дата: 01.03.2024 15:39

1 березня 2024 року відбулося засідання 60 (позачергової) сесії Тульчинської міської ради 8 скликання.

Депутати розглянули звіт про виконання бюджету Тульчинської міської територіальної громади за 2023 рік.

З інформацією щодо виконання бюджету громади за минулий рік виступила начальник фінансового управління Ірина Тихонюк. Перед розглядом на сесії показники виконання бюджету розглянуто на засіданні виконавчого комітету міської ради. За результатами розгляду депутати затвердили звіт про виконання бюджету Тульчинської міської територіальної громади за 2023 рік.

Затверджено Програму економічного та соціального розвитку Тульчинської міської ради на 2024 рік.

Також відповідно порядку денному депутати розглянули і затвердили питання:

• Про дострокове припинення повноважень та звільнення старости Холодівського старостинського округу Тульчинської міської ради Деркача Ю.B.
  • Про внесення змін до рішення 25 сесії Тульчинської міської ради 8 скликання від  23.12.2021 року Nº 1461 «Про затвердження Програми Тульчинської міської ради «Шкільний автобус» на 2021-2025 роки у новій редакції та затвердження Порядку часткового відшкодування вартості витрат проїзду до закладу освіти і у зворотньому напрямку батькам учнів Шура-Копіївського ліцею Тульчинської міської ради».
  • Про припинення юридичної особи- Зарічненський заклад дошкільної освіти «Пролісок» Тульчинської міської ради вінницької області шляхом приєднання.
  • Про внесення змін до рішення 25 сесії Тульчинської міської ради 8 скликання від 23.12.2021 року Nº 1469 «Про затвердження Програми розвитку житлово – комунального господарства та благоустрою на території Тульчинської міської територіальної громади на 2022-2024 роки», із змінами.
  • Про умови оплати праці міського голови Валерія ВЕСНЯНОГО

Прийнято бюджет Тульчинської міської територіальної громади на 2024 рік. Загалом фінансовий ресурс громади на 2024 рік обрахований в сумі 447,8 млн. грн. Більша частина бюджету – все ж таки базові речі, як зарплати, оплата комунальних послуг, аби всі наші школи, садочки, культурні, комунальні установи, які працюють у різних сферах, могли стабільно функціонувати – наскільки це можливо в теперішніх умовах.

На підтримку Збройних Сил України у бюджеті на 2024 рік закладено 12,4 млн. грн. Ця сума не є кінцевою і буде змінюватися залежно від потреб військових і їх запитів. Зокрема, 7,1 млн.грн. передбачено спрямувати на придбання матеріалів та обладнання для військових. На соціальну підтримку захисників – 5,3 млн.грн.

Розглянувши всі питання порядку денного, депутати завершили роботу сесії.