Дата: 04.03.2024 15:56

Сьогодні, 4 березня 2024 року в Тульчині попрощалися з загиблим військовослужбовцем Яричевськии Віктором Анатолійовичем

Ще один український військовий, що воював за мир та свободу нашої країни, пішов від нас. Захищаючи Україну від російської агресії, загинув - Яричевський Віктор Анатолійович.

Мужній захисник Яричевський Віктор Анатолійович, народився 18 серпня 1980 року в м. Тульчин, закінчив Тульчинську ЗОШ Nº3.

Потім здобув освіту в Тульчинському вищому професійному училищі Nº 41 за спеціальністю - лісник.

До війни 8 років працював лісорубом Брацлавської лісозаготівельної дільниці філії "Тульчинське лісомисливське господарство".

"Відповідальний, дружелюбний хлопець. Ми завжди були з ним на звʼязку, переживали за нього. Коли був у відпустці заходив в гості, пили чай, Вітя розповідав про службу. Хороший був хлопець - дуже любив життя...", - так згадують про Віктора його колеги.

Був призваний в травні 2023 року Тульчинським РТЦК та СП Вінницької області.

Солдат ЯРИЧЕВСЬКИЙ Віктор Анатолійович служив стрілець 1 стрілецького відділення 3 стрілецького взводу 1 стрілецької роти 2 стрілецького батальйону.

Загинув 28 лютого 2024 року під час виконання бойового завдання поблизу населеного пункту Григорівка Бахмутського району Донецької області.

Сьогодні живим коридором, навколішки в Тульчині зустріли Героя, захисника України.

Люди схиляли голови і встеляли останній шлях Героя квітами.

Чин похорону відбувся у Свято-Вознесенському храмі ПЦУ м.Тульчин.

Слова співчуття рідним та близьким загиблого висловили представник Тульчинського РТЦК та СП капітан Олександр Салик, заступник міського голови Алла Поваляєва, голова Тульчинської районної ради Василь Неборецький, представник Тульчинського лісомисливського господарства Іван Заводовський.

Жителі громади попрощалися з Віктором Анатолійовичем і з усіма військовими почестями, під залпи почесної варти провели його в останню путь. Поховали Героя на Алеї Слави на новому кладовищі м.Тульчин.

Схиляємо голови у вічній пошані перед світлою пам'яттю Захисника, перед усіма, хто поклав життя на вівтар свободи своєї Батьківщини, за мирне майбутне дітей, за усіх нас. Висловлюємо щирі слова співчуття рідним, близьким, друзям та побратимам.

Слава Герою! Вічна та світла памʼять!