Дата: 05.03.2024 16:32

5 березня 2024 року у Журавлівці попрощалися із захисником Стовбчатим Василем Михайловичем. Сьогоднішній день назавжди залишиться чорним та сумним для Журавлівки та Тульчинської громади.

Пекуча звістка. Ще одна болюча, важка і непоправна втрата. Ще одне обірване життя.

Клята війна забрала у родини, у друзів, у бойових побратимів, в односельчан справжнього захисника і воїна України - Стовбчатого Василя Михайловича.

У засвіти ідуть кращі, стають нашими янголами - охоронцями. Одним із них був Василь Михайлович, який любив життя, любив свою країну, до останнього подиху боровся за її волю й свободу.

Стовбчатий Василь Михайлович народився 2 вересня 1966 року в с. Журавлівка.

Навчався у Журавлівській ЗОШ, закінчив курси шоферів.

Працював в Тульчинській Автоколоні, на місцевому господарстві, Тульчинському Маслосирзаводі, де зарекомендував себе як відповідальний працівник.

12 березня 2022 року був мобілізований до ЗСУ та по даний час виконував свій військовий обов’язок.

Солдат, Стовбчатий Василь Михайлович (02.09.1966 р.н.) служив водієм-електриком радіорелейного взводу радіорелейної роти радіорелейного батальйону.

02 березня 2024 року в центральній лікарні м. Гайсин назавжди зупинилось серце нашого земляка. Невмолима смерть перекреслила всі плани і мрії на майбутне.

Попрощатися із захисником сьогодні прийшли рідні, друзі, побратими, представники влади, всі хто його знав і поважав.

Слова співчуття висловили представник Тульчинського РТЦК та СП капітан Олександр Салик, заступник міського голови Алла Поваляєва, голова районної ради Василь Неборецький, староста Журавлівського старостинського округу Олег Ліньов, класний керівник Григорій Шкатула, настоятель Журавлівського храму о.Олександр.

Поховали захисника на кладовищі рідного села Журавлівка.

Він назавжди залишиться в памʼяті нашої громади сміливим, відповідальним і надійним воїном.

Немає таких слів, щоб втамувати біль рідних від непоправної втрати і безмежного горя.

Висловлюємо щирі співчуття дружині - Надії Миколаївні, сину - Михайлу, рідним, близьким та побратимам. У скорботі та молитві сумуємо разом з Вами.

Низько схиляємо голови, вшановуючи памʼять вірного сина України.

Світла і вічна памʼять Василю Михайловичу!

Нехай Всевишній дарує йому царство небесне, а Україні омріяну Перемогу!