Відбулося засідання робочої групи з визначення потреб населення та розробки Багаторічного Плану Вирішення Соціальних Проблем у Тульчинській громаді

Дата: 14.03.2024 15:43

13 березня відбулося засідання робочої групи з визначення потреб населення та розробки Багаторічного Плану Вирішення Соціальних Проблем у Тульчинській міській територіальній громаді на 2024-2027рр.

Члени робочої групи відповідно до комунікаційного плану обговорили проведення

соціологічних досліджень серед мешканців громади щодо стану соціальної сфери.

За результатами опитування, яке проводиться буде визначено основні проблеми, вирішення яких стане основною метою затвердження Багаторічного Плану Вирішення Соціальних Проблем.

Тульчинська територіальна громада є однією із 13 учасниць проекту «Підтримка децентралізації: підвищення компетенцій територіальних громад у сфері соціальних послуг», який реалізовує Solidarity Fund PL in Ukraine.