Внесено зміни до бюджету громади на 2024 рік

Дата: 09.04.2024 15:19

На засіданні 61 сесії Тульчинської міської ради 8 скликання, що відбулася 04 квітня 2024 року, до бюджету Тульчинської міської територіальної громади на 2024 рік внесено наступні зміни:

1. Зараховано субвенцію із обласного бюджету в сумі 1974,4 тис.грн. на придбання мультимедійного обладнання для закладів загальної середньої освіти;
  2. Обсяг вільного залишку, що утворився на 01.01.2024 року, в сумі 13224,0 тис.грн. спрямовано на підтримку сил безпеки і оборони та будівництво фортифікаційних споруд;
  3. Зменшено обсяг резервного фонду на суму 9898,6 тис.грн. та виділено додаткові кошти на виконання місцевих програм:
  • Комплексної оборонно-правоохоронної програми Тульчинської міської територіальної громади на 2021-2025 роки – 6654,7 тис.грн.
  • Програми розвитку та фінансової підтримки КНП «Тульчинська центральна районна лікарня» на 2023-2025 роки – 1865,7 тис.грн.
  • Програми забезпечення заходів щодо припинення юридичної особи – КНП «Тульчинський дитячий ортопедичний санаторій Тульчинської міської ради» шляхом ліквідації на 2024 рік – 201,8 тис.грн.
  • Програми використання та охорони земель на території Тульчинської міської ради на 2023-2025 роки – 13,5 тис.грн.
  • Програми соціальної підтримки населення на території Тульчинської міської ради «Турбота» на 2024-2026 роки – 55,0 тис.грн.
  • Програми підтримки військовослужбовців, учасників бойових дій (АТО/ООС, Захисників та Захисниць України), членів їх сімей, які потерпіли внаслідок військової агресії російської федерації проти України та зареєстровані або фактично проживають на території Тульчинської міської територіальної громади на 2024 рік – 25,0 тис.грн.
  • Програми розвитку житлово-комунального господарства та благоустрою на території Тульчинської міської територіальної громади на 2022-2024 роки – 12,0 тис.грн.

А також, збільшено обсяги фінансування відділу освіти, молоді та спорту міської ради – на суму 755,9 тис.грн. та відділу містобудування та архітектури міської ради – на суму 315,0 тис.грн.

Крім того, проведено перерозподіл бюджетних призначень по головних розпорядниках бюджетних коштів в межах загального обсягу згідно поданих клопотань.

З урахуванням внесених змін на підтримку Збройних Сил України у бюджеті Тульчинської громади на 2024 рік враховано 30,7 млн. грн., в тому числі

• На потреби військових частин - 23,6 млн.грн.
  • На заходи із територіальної оборони та мобілізаційної роботи – 1,8 млн.грн.
  • На соціальний захист військовослужбовців та їх родин – 5,3 млн.грн.

Проект рішення розроблено фінансовим управлінням міської ради.

Деталі на офіційному сайті Тульчинської міської ради http://tulchynska.gromada.org.ua/