Порядок денний комісії з питань найменування або перейменування площ, вулиць, провулків, проспектів, скверів, парків, розташованих на території Тульчинської територіальної громади

Дата: 09.04.2024 21:19

10 квітня 2024 року                                                              конференц-зала

14.00 год.                                                                   Тульчинської міської ради

1. Про початок роботи засідання, діяльність, кількісний та поіменний склад комісії з питань найменування або перейменування площ, вулиць, провулків, проспектів, скверів, парків, розташованих на території Тульчинської територіальної громади.

Доповідає Поваляєва А.А.

2. Про розгляд пропозиції членів комісії з питань найменування або перейменування площ, вулиць, провулків, проспектів, скверів, парків, розташованих на території Тульчинської територіальної громади про перейменування одного з провулків, таких як Озерний, Дачний, Зелений в м. Тульчин, які географічно знаходяться недалеко від місця постійного проживання на честь загиблого захисника України Вадима Ігоровича Солодкого за участі вдови Бринзюк Наталії.

Доповідає Поваляєва А.А.

3. Про повторний розгляд заяви жителів вулиці Павлова/Братів Симиренків щодо перейменування вищевказаної вулиці на вулицю Академічна в м.Тульчин.

Доповідає Поваляєва А.А.

4. Про ознайомлення результатів онлайн/офлайн голосування щодо перейменування вулиць, провулків на території Тульчинської міської територіальної громади.

Доповідає Поваляєва А.А.

5. Про повторне звернення Позднякова Вадима Віталійовича щодо перейменування               вул. Гагаріна в с.Журавлівка, вул. 8-го Березня і Першотравневої в с.Клебань.