Боронячи Україну, загинув ще один наш захисник- Стрій Роман Миколайович, житель села Кинашів

Дата: 11.04.2024 16:48

Наша країна та Тульчинська громада продовжує платити найстрашнішу ціну у боротьбі за українську незалежність.

Стрій Роман Миколайович народився 23 лютого 1984 року.
Мобілізований на військову службу 20 січня 2023 року Тульчинським РТЦК та СП.
Солдат Стрій Роман Миколайович служив водієм-електриком 3 обслуги взводу звукометричної розвідки батареї управління та артилерійської розвідки.

16 листопада 2023 року біля населеного пункту Новопрокопівка Пологівського району Запорізької області загинув наш земляк – Стрій Роман Миколайович.

Довгих п’ять місяців рідні чекали на звістку, що їх Роман Миколайович живий. Проте, дива не сталось.
Трагічне сповіщення підтвердило факт загибелі, принісши важку втрату батька, великий біль та горе.

Зі співчуттям у серці і глибокою журбою уся громада сьогодні висловлює щирі співчуття батьку Миколі Григоровичу, сестрі Яні з сім’єю та усій родині, близьким та друзям, бойовим побратимам з приводу загибелі нашого земляка.

Пам'ять про Романа Миколайовича буде жити в наших серцях вічно, а його подвиг – не забудемо ніколи!

Вічна та світла пам’ять Захиснику України.