Відбулась стартова зустріч партнерів та членів робочої групи з реалізації проєкту

Дата: 11.04.2024 16:49

10 квітня відбулась стартова зустріч партнерів та членів робочої групи з реалізації проєкту "Вдосконалення процесів управління відходами в Тульчинській міській територіальній громаді, враховуючи досвід гміни Накло над Нетечем", який реалізується в рамках "Конкурсу мікрогрантів 2024/UA-DZ – Добре врядування - Проєкти 2023", що є частиною проєкту "Добре врядування", який співфінансується Міністерством закордонних справ Республіки Польща та Програмою "U-LEAD з Європою", що спільно фінансується Європейським Союзом та його країнами-членами Німеччиною, Польщею, Данією та Словенією.

Основною умовою під час створення проєкту була участь громади-партнера з Польщі, яка з'явилася у нас завдяки Програмі стажування «Добре врядування». У 2023 році Тульчин і ще 24 громади з усієї країни були відібрані на конкурсній основі для 7-тижневого стажування в польських муніципалітетах. Начальник відділу економіки, стратегічного планування та інвестиційного розвитку Тульчинської міської ради Наталія Гнатенко відвідала гміну Накло над Нотеччю. Тому раді, що зараз у нас є можливість попрацювати з польськими партнерами над спільним проєктом та перейняти досвід у сфері ТПВ.

На зустрічі з вітальними словами виступили:
Антон Кухлєв - куратор проєкту, представництво Фонду міжнародної солідарності в Україні (Solidarity Fund PL in Ukraine
Єлизавета Савчук - начальник управління по зв'язках з органами місцевого самоврядування, міжнародного та міжрегіонального співробітництва, проєктної діяльності та сприяння інвестиціям виконавчого апарату Вінницької обласної ради
Кшиштоф Копішко  - секретар ради міста та гміни Накло над Нотеччю
Анна Новак - директор департаменту муніципального управління та охорони навколишнього середовища гміни Накло над Нотеччю
Валерій Весняний - міський голова

Керівник проєкту Наталія Гнатенко ознайомила присутніх з планом заходів реалізації проєкту, ось основні з них:
комунікаційна кампанія, яка включає навчання працівників комунального підприємства, опитування мешканців, підготовка друкованої продукції та проведення екоконкурсу
дослідження морфологічного складу відходів та придбання баків для збору ТПВ
організація процесу збуту вторсировини
створення системи відеоспостереження, удосконалення процесів контролю та моніторингу, ознайомившись із досвідом гміни Накло над Нотеччю

Сума гранту на втілення проєкту - 10 000 євро.

Тож спільно розпочинаємо втілення проєкту разом з нашими партнерами з Польщі та надіємося на вашу підтримку, як жителів громади.

Ця публікація була підготовлена за підтримки Європейського Союзу і його держав-членів Німеччини, Польщі, Данії та Словенії. Зміст цієї публікації є виключною відповідальністю її авторів та не обов’язково відображає позицію Програми «U-LEAD з Європою», Європейського Союзу і його держав-членів Німеччини, Польщі, Данії та Словенії.