У Тульчині відкрили меморіальну дошку Шепеті Володимиру Володимировичу

Дата: 11.04.2024 16:53

10 квітня 2024 року у Тульчині відкрили меморіальну дошку Шепеті Володимиру Володимировичу, бойовому медику 54-ї окремої механізованої бригади імені гетьмана Мазепи, учневі Тульчинського ліцею №2.

Народився Володимир Володимирович 10 квітня 1982 року у містечку Тульчин на Вінниччині. Навчався в Тульчинській загальноосвітній школі №2 з 1 вересня 1989 року по 31 серпня 1993 року.

22 серпня 2023 року добровольцем звернувся в Київський район  м. Одеси з бажанням захистити свою сім’ю, дітей, рідну Батьківщину.
Служив бойовим медиком у 54-й  окремій механізованій бригаді імені гетьмана Мазепи.
Медична та ветеринарна спільноти України відмічають високий професіоналізм і порядність Володимира.

27 лютого 2024 року під час виконання завдання бойового медика на Авдіївському напрямку загинув наш захисник.

За час несення служби в ЗСУ він врятував  життя більше ста побратимів на полі бою. Останні слова Володі  були: « Біжіть, я прикрию…». Він бачив, що летить граната і прийняв єдине правильне для себе рішення, врятувати тих, хто поруч.

Він завжди був таким! Ціною свого життя він врятував життя трьох «побратимів», синів України!
Побратими відзначають, що з ним завжди було безпечно і надійно виходити на бойові завдання.

Володимир Шепета боровся за рідну Україну та її майбутнє, він був одним із тих, хто готовий на все заради Перемоги українського народу в цій війні. Добрим і чуйним, турботливим назавжди залишиться Володимир Володимирович  у серцях сім’ї, батьків, рідних.

На подвір’ї Тульчинського ліцею №2 зібралася громада громада, аби віддати шану полеглому земляку Володимиру Шепеті.

Присутні, схиливши голови в хвилині мовчання, віддали данину шани світлій пам'яті захисника та всіх воїнів, загиблих у боротьбі за свободу, територіальну цілісність та єдність України.