Порядок денний комісії з питань найменування або перейменування площ, вулиць, провулків, проспектів, скверів, парків, розташованих на території Тульчинської територіальної громади

Дата: 24.04.2024 16:46

25 квітня 2024 року                                                                  конференц-зала

14.00 год.                                                                   Тульчинської міської ради

1. Про початок роботи засідання, діяльність, кількісний та поіменний склад комісії з питань найменування або перейменування площ, вулиць, провулків, проспектів, скверів, парків, розташованих на території Тульчинської територіальної громади.

Доповідає Поваляєва А.А.

1. Про розгляд звернення жителів провулка Озерний м. Тульчин щодо його можливого перейменування.

Доповідає Поваляєва А.А.

1. Про повторний розгляд заяви жителів вулиці Павлова/Братів Симиренків щодо перейменування вищевказаної вулиці на вулицю Академічна в м.Тульчин.