Річниця найстрашнішої аварії ХХ століття: 38 років тому у Чорнобилі вибухнув ядерний реактор

Дата: 26.04.2024 10:48

26 квітня 1986 року на Чорнобильській атомній електростанції сталися два вибухи та пожежа з незбагненними наслідками для всього світу. У ліквідації аварії взяли участь сотні тисяч людей, а точна кількість постраждалих від трагедії невідома і досі.

Перші ліквідатори прибули на охоплену полум'ям Чорнобильську станцію, приборкували атом практично голими руками: без спеціального захисного одягу чи протигазів.

Вони пожертвували здоров’ям, а подекуди й життям, заради безпеки людства.

Сьогодні ліквідатори наслідків аварії, керівництво міської ради, районної військової адміністрації та районної ради поклали квіти та вшанували всіх учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС біля пам’ятного знаку «Жертвам Чорнобиля».

В залі засідань міської ради відбулася зустріч з ліквідаторами наслідків аварії.

Грамотами Тульчинської міської ради нагороджені учасники ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.

Шана всім, хто, ризикуючи своїм здоров’ям і життям, долучився до ліквідації Чорнобильської катастрофи.