До уваги жителів громади!

Дата: 13.05.2024 14:59

Тульчинська міська територіальна громада повідомляє, що Міжнародна громадська організація «Україна-Польща-Німеччина» спільно з польським партнером організацією «Sug Lago» та ГО Інституту Громадської Дипломатії запрошує на реабілітаційну евакуацію з України до Польщі дітей з батьками або ж дітей шкільного віку від 6 до 16 років та молодь від 16 до 18 років з метою поліпшення емоційно-психологічного здоров’я, а саме: постраждалих від наслідків війни українських родин з дітьми, опікунів з дітьми -сиротами, багатодітних родин, родин військовослужбовців.

Діти проживатимуть в м.Білосток Підляського воєводства у готельному комплексі «Willa Tanoma Chaber», вул. Скальна 18.
Дати виїзду: 21.05.2024 року. Термін перебування 60 днів.

Проживання та харчування за рахунок польської сторони. Проїзд в обидва кінці комфортабельним автобусом, страхування на період відпочинку за кордоном та організаційні витрати за рахунок батьків. В програмі передбачено: спортивні заходи, екскурсії, походи та інше.

Під час перетину кордону необхідно мати паспорт громадянина України для виїзду за кордон (біометричний).
Заяви необхідно подати до 09.00 год 15 травня 2024 року в каб 419 Тульчинської міської ради, за адресою м. Тульчин вул. М.Леоновича 1.