Шановні мешканці Тульчинської територіальної громади!

Дата: 13.05.2024 15:05

В рамках проведення заходів підготовчого етапу розроблення   Комплексного плану просторового розвитку Тульчинської міської територіальної громади  (рішення 58 сесії Тульчинської міської ради 8 скликання від 29 грудня 2023 року № 2836 «Про розроблення комплексного плану просторового розвитку території Тульчинської міської територіальної громади» див. на сайті міської ради: https://tulchynska-gromada.gov.ua/docs/1574525/) у відповідності до вимог пп. 8 п. 42 Порядку розроблення, оновлення, внесення змін та затвердження містобудівної документації, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 01.09.2021 р. № 926, запрошуємо усіх заінтересованих фізичних і юридичних осіб надати пропозиції до розроблення Комплексного плану щодо бачення перспектив та пріоритетів довгострокового розвитку Тульчинської міської територіальної громади (протокол №1 від 09.05.2024 року засідання робочої групи з розроблення Комплексного плану додається).

Термін внесення пропозицій: з 14 травня по 04 червня 2024 року.

Пропозиції можна надавати:

- електронною поштою на адресу: tul.arh.misto@gmail.com

- за номерами телефону: 097-308-64-69; 073-061-35-40.

- листами на поштову адресу: вул. М. Леонтовича, 1, м. Тульчин, Тульчинський район, Вінницька область, 23600, відділ містобудування і архітектури Тульчинської міської ради.

Юридичні особи під час подання пропозицій і зауважень у письмовій формі зазначають своє найменування та місцезнаходження, фізичні особи – прізвище та ініціали, контактні дані.

Анонімні пропозиції не реєструються і не розглядаються.

Робоча група розроблення з розроблення Комплексного плану