Проводимо дослідження морфологічного складу відходів у Тульчинській громаді

Дата: 10.06.2024 19:06

Розпочали перше дослідження з трьох контейнерних майданчиків:

🚮 два контейнери біля багатоквартирного будинку

🚮 один біля приватного будинку

🚮 інші джерела утворення побутових відходів (підприємства, установи, відходи яких є подібні складом до побутових відходів)

Таких досліджень має бути проведено ще три в інші пори року. Дослідження покажуть, яким ресурсом володіє громада. Адже, відходи - не лише сміття, а цінний ресурс. Чим більше відходів потрапить на відповідальне оброблення, тим довше слугуватиме наш полігон та більш ефективною буде робота КП «Тульчинкомунсервіс».

Дослідження проводяться Громадською організацією «Eco-impuls» за підтримки донорського проекту «Вдосконалення процесів управління відходами в Тульчинській територіальній громаді, враховуючи досвід гміни Накло над Нетечем», який реалізується в рамках "Конкурсу мікрогрантів 2024/UA-DZ – Добре врядування - Проєкти 2023", що є частиною проєкту "Добре врядування", який співфінансується Міністерством закордонних справ Республіки Польща та Програмою "U-LEAD з Європою", що спільно фінансується Європейським Союзом та його країнами-членами Німеччиною, Польщею, Данією та Словенією.

Ця публікація була підготовлена за підтримки Європейського Союзу і його держав-членів Німеччини, Польщі, Данії та Словенії. Зміст цієї публікації є виключною відповідальністю її авторів та не обов’язково відображає позицію Програми «U-LEAD з Європою», Європейського Союзу і його держав-членів Німеччини, Польщі, Данії та Словенії.