Дорогі краяни – жителі Тульчинської об’єднаної територіальної громади!

Дата: 29.12.2017 22:35

Дорогі краяни – жителі Тульчинської об’єднаної територіальної громади!

Відходить у минуле ще один рік, сповнений сподівань і тривог, здобутків і втрат.

Нехай новий 2018 рік принесе всім нам успіхи у добрих починаннях, впевненість у завтрашньому дні, злагоду і єднання. Хай Новий рік і Святе Різдво увійдуть до кожної Вашої домівки добрими, щедрими і радісними.

В цю зимову пору, коли торжествують Небо і Земля, коли українську землю чарує багатоголосся різдвяних колядок, бажаю Вам, дорогі краяни, міцного здоров'я, мирного неба, душевного спокою, добробуту і щастя.

Різдвяна зірка знову сходить над землею, сповіщаючи нам про народження Божого Дитяти. Нехай маленький Ісус благословить кожну родину вірою і надією, радістю і любов'ю. А нашу Вітчизну — щасливим, мирним життям, впевненим поступом до європейського розвитку та процвітання!

Щасливого Вам Нового року і веселого Різдва!

З повагою,  міський голова                                                      В.М. Весняний