Тульчинський РВ філії ДУ "Центр пробації" у Вінницькій області

Запрошуємо волонтерів до співпраці з відділом пробації

31 Березня, 2022 р., 17:14
Одним з чинників, які здійснюють негативний вплив на розвиток нашого суспільства і держави, нині є високий рівень злочинності. Це негативно впливає на безпеку людей, їх життєдіяльність, нормальні відносини в родинах та суспільстві, сталість моральних правил співжиття Для вирішення частини цих проблемних моментів та повернення до нормального законослухняного життя в суспільстві осіб, які вчинили правопорушення, в Україні у 2015 році створено систему пробації (Закон України «Про пробацію»)

Порядок виконання покарання у виді громадських робіт

28 Січня, 2022 р., 10:47
Громадські роботи є дієвою альтернативною позбавлення волі, яка, на сьогоднішній день, використовується з метою перевиховання засуджених та допомагає зробити суспільство більш безпечним. Громадські роботи полягають у виконанні засудженим у вільний від основної роботи чи навчання час безоплатних суспільно корисних робіт, вид яких визначають органи місцевого самоврядування. Покарання у виді громадських робіт відбувається за місцем проживання засудженого, останньому забороняється без погодження з уповноваженим органом з питань пробації виїжджати за межі України.Громадські роботи не призначаються особам, визнаним інвалідами першої або другої групи, вагітним жінкам, особам, які досягли пенсійного віку, а також військовослужбовцям строкової служби. Стосовно особи, яка після ухвалення судового рішення визнана інвалідом першої або другої групи або досягла пенсійного віку, а також жінки, яка стала вагітною, уповноважений орган з питань пробації направляє до суду подання про звільнення її від подальшого відбування покарання. Громадські роботи встановлюються на строк від шістдесяти до двохсот сорока годин і відбуваються не більш як чотири години на день, а неповнолітніми – дві години на день, але не менше двадцяти п’яти годин на місяць. Із засудженими до покарання у виді громадських робіт проводиться соціально-виховна робота за індивідуальним планом з урахуванням оцінки ризиків повторного вчинення кримінальних правопорушень. Засуджені до покарання у виді громадських робіт зобов’язані: ? додержуватися встановлених відповідно до закону порядку і умов відбування покарання; ? сумлінно ставитися до праці; ? працювати на визначених для них об’єктах і відпрацьовувати встановлений судом строк громадських робіт; ? повідомляти уповноважений орган з питань пробації про зміну місця проживання; ? з’являтися за викликом до уповноваженого органу з питань пробації. За порушення порядку та умов відбування покарання у виді громадських робіт, а також порушення громадського порядку, за яке засудженого було притягнуто до адміністративної відповідальності, до нього уповноваженим органом з питань пробації може бути застосоване застереження у виді письмового попередження про притягнення до кримінальної відповідальності. 

Запрошуємо волонтерів до співпраці з відділом пробації

23 Грудня, 2021 р., 16:21
Одним з чинників, які здійснюють негативний вплив на розвиток нашого суспільства і держави, нині є високий рівень злочинності. Це негативно впливає на безпеку людей, їх життєдіяльність, нормальні відносини в родинах та суспільстві, сталість моральних правил співжиття Для вирішення частини цих проблемних моментів та повернення до нормального законослухняного життя в суспільстві осіб, які вчинили правопорушення, в Україні у 2015 році створено систему пробації (Закон України «Про пробацію»)

Тульчинський районний відділ філії Державної установи «Центр пробації» у Вінницькій області запрошує до співпраці волонтерів

28 Вересня, 2021 р., 16:51
Тульчинський районний відділ філії Державної установи «Центр пробації» у Вінницькій області запрошує до співпраці наполегливих, відповідальних, толерантних, ініціативних та оптимістичних особистостей для здійснення волонтерської діяльності.

Запрошуємо волонтерів до співпраці з відділом пробації

31 Серпня, 2021 р., 16:28
Одним з чинників, які здійснюють негативний вплив на розвиток нашого суспільства і держави, нині є високий рівень злочинності. Це негативно впливає на безпеку людей, їх життєдіяльність, нормальні відносини в родинах та суспільстві, сталість моральних правил співжиття Для вирішення частини цих проблемних моментів та повернення до нормального законослухняного життя в суспільстві осіб, які вчинили правопорушення, в Україні у 2015 році створено систему пробації (Закон України «Про пробацію»)

Відновне правосуддя для неповнолітніх

16 Липня, 2021 р., 11:33
Україна на даний час знаходиться на етапі формування національної моделі відновного правосуддя. Відновне правосуддя є новим підходом до реагування на протиправну поведінку та вчинення злочинів, який враховує інтереси громади, потерпілої особи та правопорушника. Тому, з метою забезпечення захисту прав неповнолітніх у контакті з законом-дітей- потерпілих від правопорушень та недбалого ставлення з боку дорослих, а також дітей-свідків злочинних діянь, начальником Тульчинського відділу пробації Русланом Колійчуком проведено робочу зустріч з начальником відділу Тульчинське бюро правової допомоги Русланом Ш вецем на якій обговорено питання впровадження в Україні інституту відновного правосуддя та важливість обізнаності громадян про доступ до безоплатної правової допомоги, як один з ключових моментів дотримання їх прав. Тульчинський районний відділ

Код для вставки на сайт

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій

Зареєструватись можна буде лише після того, як громада підключить на сайт систему електронної ідентифікації. Наразі очікуємо підключення до ID.gov.ua. Вибачте за тимчасові незручності

Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь