СОЦІАЛЬНИЙ ЗАХИСТ НАСЕЛЕННЯ

14 Березня, 2022 р., 12:46
Уряд ухвалив рішення, яке дозволяє родинам під час воєнного стану використовувати кошти грошової компенсації «пакунку малюка» на будь-які необхідні товари!
12 Березня, 2022 р., 16:47
   Марина Лазебна, Міністр соціальної політики  України, повідомила, що спеціальний механізм виплати грошових допомог, пільг та субсидій буде застосовано у окремих містах та районах 7 областей.
15 Лютого, 2022 р., 16:50
Щороку з нагоди відзначення Дня виведення військ з Афганістану та вшанування всіх учасників бойових дій на території інших держав, проведена зустріч з воїнами-афганцями, які проживають на території Тульчинської міської територіальної громади аби дізнатися про найбільш болючі соціальні проблеми та за визначити можливості їх вирішення.
27 Січня, 2022 р., 10:49
    Пропонуємо укласти колективний договір тим підприємствам, установам та організаціям, у яких колективний договір відсутній та переглянути положення раніше укладеного колективного договору на відповідність нормам діючого законодавства.
13 Січня, 2022 р., 10:25
     Управління соціального захисту населення Тульчинської міської ради повідомляє.
12 Січня, 2022 р., 11:12
 В рамках проведення у Тульчинській територіальній громаді Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» у холі Тульчинської міської ради презентовано виставку дитячих малюнків «Діти проти насильства».  Завдання виставки - показати очима дітей контраст між гармонією та дисгармонією, пов'язаний з насильством, який існує в нашому суспільстві.
16 Грудня, 2021 р., 08:18
14 грудня – день, коли Українська держава вшановує героїчний подвиг учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.