СОЦІАЛЬНИЙ ЗАХИСТ НАСЕЛЕННЯ

29 Липня, 2022 р., 16:39
Щороку, 30 липня в Україні відзначається Всесвітній день боротьби з торгівлею людьми.
25 Липня, 2022 р., 12:10
Найбільш вразливими категоріями до потрапляння в ситуацію торгівлі людьми є жінки, жінки з дітьми, люди з інвалідністю, люди, які потребують постійного стороннього догляду.
22 Липня, 2022 р., 09:11
 Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 17.04.2019 року №373 «Деякі питання надання житлових субсидій та пільг на оплату житлово-комунальних послуг, придбання твердого палива та скрапленого газу у грошовій формі» за підсумками опалювального сезону суми невикористаних коштів (залишків) перераховуються на рахунки пільговиків в АТ «Ощадбанк».
21 Липня, 2022 р., 16:18
     Управління соціального захисту населення Тульчинської міської ради, з метою забезпечення реалізації ЗаконуУкраїни «Про статус та соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи», з 21 липня по 3 серпня 2022 року проводить конкурс із визначення аптечної установи та стоматологічного закладу, які здійснюватимуть пільгове медичне забезпечення громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи та проживають на території  Тульчинської міської територіальної громади.
11 Травня, 2022 р., 10:33
   Уряд врегулював надання фізичними особами соціальної послуги з догляду на непрофесійній та професійній основі в умовах воєнного стану
05 Травня, 2022 р., 08:40
ЗАПРАЦЮВАЛА ГАРЯЧА ЛІНІЯ З ПИТАНЬ СОЦІАЛЬНИХ ВИПЛАТ