19 Травня, 2017 р., 12:39
День Європи в Україні відзначають у третю суботу кожного травня. Вперше заходи, присвячені цьому дню, проводилися в 2003 році.
19 Травня, 2017 р., 12:33
День банківських працівників відзначається в Україні щорічно 20 травня. Свято встановлено в Україні «…ураховуючи важливу роль банківської системи та значний внесок працівників цієї галузі в розвиток економіки держави та забезпечення фінансової стабільності…» згідно з Указом Президента України «Про День банківських працівників» від 6 березня 2004 р. № 316/2004.
19 Травня, 2017 р., 12:20
День науки в Україні відзначається в третю суботу травня. З'явилося свято в 1997 році у зв'язку з підписанням відповідного президентського указу.
18 Травня, 2017 р., 15:30
Щороку в цей день ми повертаємось до трагічної сторінки нашої історії. Це глибока рана не лише для кримських татар, а і всього українського народу. 1944 рік був страшним роком – йшла війна, тисячі людей полягли на полі бою, розруха, холод і голод. Здавалося, гіршого горя і не могло бути. Тоді про таємну постанову Державного комітету оборони № 5859 "Про кримських татар" від 11 травня 1944 року ніхто і не здогадувався. 18 травня 1944 року о 3 годині ранку розпочалася депортація кримських татар, яка тривала до початку червня.
18 Травня, 2017 р., 15:25
Тульчин знову приймає бійців ММА!!!! 10-11 червня у нашому місті відбудеться Міжнародний турнір зі змішаних єдиноборств ММА. В ТУРНІРІ ПРИЙМУТЬ УЧАСТЬ СПОРТСМЕНИ ВІКОМ ВІД 10 ДО 17 РОКІВ.
18 Травня, 2017 р., 08:25
День вишиванки - поки ще не офіційне і відносно нове народне свято, покликане к сприянню єдності і культурного відродження всього багатонаціонального українського народу. Воно відзначається в третій четвер травня. Ідея відзначати День вишиванки зародилася в 2006 році у студентів Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича. Перші святкування відбувалися у вузьких колах українських навчальних закладів, та з роками виросли до неймовірних масштабів: тепер українці зі всіх континентів організовують заходи та приєднуються до акції «Одягни вишиванку».
17 Травня, 2017 р., 15:23
З метою виявлення груп ризику та уразливих груп населення відповідно до національного механізму взаємодії суб'єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми в Україні, 17 травня 2017 року фахівцями управління соціального захисту населення райдержадміністрації було організовано проведення  робочої зустрічі суб'єктів взаємодії у сфері протидії торгівлі людьми в районі з ГО «Прогресивні жінки».
17 Травня, 2017 р., 14:16
Тульчинська районна громадська організація "Промінь надії " ініціює та буде проводити 27 травня 2017 року благодійну акцію по благоустрою території біля новоствореного центру реабілітації для дітей та молоді з функціональними обмеженнями. Запрошуємо прийняти участь у акції усіх небайдужих. Для проведення робіт по облаштуванню території є потреба в вапні, фарбі, матеріалу для виготовлення лавок та посадкового матеріалу для озеленення ділянки .