12 Травня, 2017 р., 08:45
     Шановні жителі Тульчинської ОТГ! Тульчинська міська рада повідомляє, що 19 травня 2017 року о 15.00 год. в залі засідань приміщення Будинку рад відбудуться громадські слухання, на обговорення яких виносяться такі питання:
11 Травня, 2017 р., 13:00
11 травня о 12:00 в м.Тульчині на площі Леонтовича біля районного будинку культури відбулась урочиста церемонія підняття Прапора Європейського Союзу з нагоди схвалення Радою ЄС рішення щодо скасування візових вимог для громадян України та відзначення Дня Європи.
11 Травня, 2017 р., 10:09
10 травня 2017 року в м. Тульчині на території палацу Потоцьких відбулося чергове засідання представників двох організаційних комітетів (обласного та районного) з питань підготовки та проведення тут 4 – 5 червня п.р. Міжнародного фестивалю «Українські оперні асамблеї» в рамках мистецького проекту «Музичне літо в Тульчині».
10 Травня, 2017 р., 16:26
З 1 травня 2017 року в Україні діє оновлена програма житлових субсидій. На основі змін, у травні поточного року органи соціального захисту населення проведуть перепризначення субсидій на наступний рік та розрахують її розміри на літній період, а з жовтня – на новий опалювальний сезон.
10 Травня, 2017 р., 16:17
«Уряд розробляє свою концепцію і напрацьовує варіант пенсійної реформи, але в ньому ви точно не побачите підвищення пенсійного віку. Підвищення пенсійного віку в найближчі роки в Україні не буде», - сказав Віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко.
10 Травня, 2017 р., 10:11
9 травня 2017 року в м. Тульчині відбулися святкові заходи з нагоди 72-ї річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні за участю ветеранів Другої світової війни і АТО, першого заступника голови райдержадміністрації Віталія Побережника, голови районної ради Олексія Авраменка, міського голови Валерія Весняного, голови районної організації ветеранів Казимира Жуковського, голови громадської організації «Тульчинське районне об’єднання учасників АТО» Віталія Харченка, делегацій підприємств, установ, організацій, представників місцевих громадських, партійних осередків, районних ЗМІ.
05 Травня, 2017 р., 10:21
Дорогі ветерани Великої Вітчизняної війни! Шановні жителі Тульчинської міської об'єднаної територіальної громади! Минуло понад сім десятиліть відтоді, коли завдяки героїчному подвигу мільйонів наших співвітчизників було здобуто найвеличнішу перемогу в світовій історії - перемогу над нацизмом.
05 Травня, 2017 р., 10:19
29-30 квітня Тульчин гостинно приймав учасників   XVII традиційного всеукраїнського турніру з боротьби вільної серед юнаків 2001-2002; 2003-2005; 2006-2008 р.н.приуроченого пам’яті тренера Михайла Опалінського.Серед запрошених збірних команд в змаганнях приймали участь юні борці з м.Біла-Церква ,м.Сміла,м.Тальне (Черкаська обл.),м.Вінниця, м.Хмільник, м.Бар, м.Ямпіль, м.Тростянець, м.Крижопіль, с.Ободівка  (Тростянецького району). с.Кирнасівка, м.Тульчин. Загальна  кількість  участників  - 146 чоловік.
04 Травня, 2017 р., 12:09
29 квітня у м. Івано-Франківськ відбувся чемпіонат України з фрі -файту . У складі збірної Вінницької області виступили бійці СК «Гепард» Бажура Микола та Харченко Костя.