25 Квітня, 2017 р., 18:05
22 та 23 квітня у м.Тернополі вперше відбувся чемпіонат України зі змішаних єдиноборств ММА, в якому змагалося найбільше спортсменів за всю історію існування Федерації змішаних єдиноборств ММА України. Про свою участь заявили близько 620 спортсменів з 23 областей. Відкриття чемпіонату відбулося в фізкультурно-оздоровчому комплексі ТНЕУ (вул. Львівська). Фінал змагання проходив в концерт холі ТРЦ «Подоляни». Свої вміння показували діти (10-15років), юнаки (15-18років) та дорослі (18-21 рік).
25 Квітня, 2017 р., 08:10
21 квітня 2017 року в м. Тульчині на території палацу Потоцьких відбулося чергове засідання представників двох організаційних комітетів (обласного та районного) з питань підготовки та проведення тут 4 – 5 червня п.р. Міжнародного фестивалю «Українські оперні асамблеї» в рамках мистецького проекту «Музичне літо в Тульчині». Під час рекламної кампанії він буде представлений, як OPERAFEST-TULCHYN.
21 Квітня, 2017 р., 13:58
Керуючись ст.ст.9,13 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності»  від 11.09.2003 року № 1160-ІV, Закону України «Про публічні закупівлі», Порядками:
21 Квітня, 2017 р., 09:03
Тульчинська міська рада оголошує прийом пропозицій щодо виконавця по виготовленню проектно-кошторисних документацій на капітальний та поточний ремонт вулиць та доріг Тульчинської ОТГ.
20 Квітня, 2017 р., 15:27
Тульчинська  міська  виборча  комісія  повідомляє: Відповідно до частини третьої статті 40  Закону України «Про місцеві вибори» кандидатом на посаду старости  зареєстровано:
19 Квітня, 2017 р., 16:46
Частиною першою статті 317 Цивільного кодексу України (далі – ЦК) передбачено, що власникові належать права володіння, користування та розпорядження своїм майном.