04 Квітня, 2017 р., 15:59
З 1 січня цього року мінімальна зарплата українців зросла вдвічі. Підвищення мінімальної заробітної плати торкнулось всіх без винятку працюючих в Україні громадян. Від цього нововведення , підприємці — люди, які забезпечують іншим робочі місця були налякані великими відрахуваннями, які повинен робити кожен роботодавець, хоча самі податкові ставки не змінилися.
03 Квітня, 2017 р., 11:43
Чим обумовлений перехід до регуляції цін на лікарські засоби та механізму відшкодування вартості ліків?
03 Квітня, 2017 р., 10:54
31.03.17  під керівництвом заступника голови-директора Департаменту освіти і науки облдержадміністрації Ігоря Івасюка в приміщенні обласної державної адміністрації відбулось засідання організаційного комітету щодо підготовки та відзначення 140-річчя від дня народження видатного українського композитора Миколи Леонтовича.
31 Березня, 2017 р., 16:11
Шановні жителі Тульчинської ОТГ Тульчинська міська рада повідомляє, що 10 квітня  2017 року о 10.00 годині в залі засідань приміщення будинку рад відбудуться громадські слухання, на обговорення яких виносяться слідуючі питання:
30 Березня, 2017 р., 15:57
30 березня в Тульчинському краєзнавчому музеї відкрилася виставка «Моя Україна» молодого талановитого художника Володимира Томашевського. На виставці представлено 25 картин. В основному це пейзаж та натюрморт: «Україна», «Осінь», «Зустріч», «Маки», «Бузок», «Хвиля»
30 Березня, 2017 р., 14:16
26-28 березня в м.Тульчині відбулися Всеукраїнські відкриті змагання на Кубок України з автомодельного спорту серед учнівської молоді (кордові моделі у приміщенні, молодші школярі). Змагання, які були організовані Українським державним центром позашкільної освіти, Вінницьким обласним центром технічної творчості учнівської молоді, проходили на базі Тульчинського районного центру науково-технічної творчості  учнівської молоді (директор Войтков В.А.).
30 Березня, 2017 р., 08:40
23 березня 2017 року Верховна Рада прийняла Закон України «Про внесення змін до деяких законів України щодо особливостей фінансового контролю окремих категорій посадових осіб».
29 Березня, 2017 р., 10:31
Березень місяць став досить насичений  спортивними заходами для  спортсменів  СК «Гепард». На протязі цого місяця наша команда прийняла участь у чотирьох спортивних заходах, на яких здобули 25 нагород різного гатунку.