УПРАВЛІННЯ СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ

09 Жовтня, 2023 р., 11:49
Головним управлінням Національної соціальної сервісної служби у Вінницькій області забезпечується методичний супровід діяльності місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, установ, організацій, закладів, зокрема шляхом підготовки інформаційних матеріалів із роз’ясненнями чинного законодавства з питань надання соціальної підтримки, соціальних послуг, запобігання та протидії домашньому насильству, насильству за ознакою статі, торгівлі людьми, забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків, за належним рівнем доступності для осіб з інвалідністю та інших маломобільних категорій населення та за дотриманням прав дітей, які розміщуються на офіційних сторінках Facebook та Telegram.
06 Жовтня, 2023 р., 10:57
Республікою Польща та Республікою Франція буде проводитись безкоштовне оздоровлення та відпочинок для родин (загиблих, полонених, зниклих безвісти) військовослужбовців Збройних Сил України (жінок та дітей) у центрі відпочинку «Дестремо» м. Фрежус (Республіка Франція) терміном на 14 днів (останній тиждень 2023 року та перший тиждень 2024 року), загальною чисельністю 180 осіб.
01 Жовтня, 2023 р., 08:42
"Поки ми молоді, старість бачиться нам такою далекою і навіть неможливою. Нам здається, що ми завжди будемо молоді, але… Роки минають швидко і в якусь мить людина починає розуміти, що вона поповнює ряди бабусь та дідусів."
12 Липня, 2023 р., 14:41
    11 липня Уряд прийняв постанову «Деякі питання підтримки внутрішньо переміщених осіб», яка вносить зміни до порядку призначення виплат на проживання для ВПО.
23 Червня, 2023 р., 15:30
    Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 27.01.2021 № 99 «Про Реєстр надавачів та отримувачів соціальних послуг» функціонує Реєстр  надавачів та отримувачів соціальних послуг» (далі – Реєстр) та згідно частини 11 статті 15 Закону України «Про соціальні послуги» Міністерством соціальної політики України було розроблено підсистему Єдиної інформаційної системи соціальної сфери «Реєстр надавачів та отримувачів соціальних послуг» з метою обліку надавачів, отримувачів соціальних послуг та послуг, що їм надаються, координації діяльності у системі надання соціальних послуг триває внесення інформації про надавачів соціальних послуг до Реєстру надавачів та отримувачів соціальних послуг (далі – Реєстр).
15 Червня, 2023 р., 17:16
15 червня 2023 року члени міжвідомчої ради з питань з питань сім’ї, соціальної підтримки сімей Захисників та Захисниць, інтеграції внутрішньо переміщених сімей (осіб), гендерної рівності, запобігання домашньому насильству та протидії торгівлі людьми при виконавчому комітеті Тульчинської міської ради, представники закладів і установ Тульчинської громади до обов’язків яких входить протидія та запобігання торгівлі людьми взяли участь у робочій зустрічі щодо функціонування НМВ та виконання законодавства у сфері протидії торгівлі людьми в рамках проєкту «Забезпечення комплексного реагування з метою захисту осіб, постраждалих від торгівлі людьми, експлуатації чи гендерно зумовленого насильства у Вінницькій області».
28 Квітня, 2023 р., 09:37
Управління соціального захисту населення Тульчинської міської ради повідомляє, що з 4 по 18 травня 2023 року буде організовано безкоштовний відпочинок для дітей загиблих(померлих) та важкопоранених ветеранів віком від 8 до 15 років у м.Варшава (Польша). Детальна інформація та запис за телефоном 0688476184 або 0632614086 з 09.00 до 16.00 (з 12.00 до 13.00 обідня перерва).